Kalendarz wydarzeń

Grudzień,
2017
Grudzień 2017
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
26 27 28 29 30 1 Friday, 1 December 2017 2 Saturday, 2 December 2017
3 Sunday, 3 December 2017 4 Monday, 4 December 2017 5 Tuesday, 5 December 2017 6 Wednesday, 6 December 2017 7 Thursday, 7 December 2017 8 Friday, 8 December 2017 9 Saturday, 9 December 2017
10 Sunday, 10 December 2017 11 Monday, 11 December 2017 12 Tuesday, 12 December 2017 13 Wednesday, 13 December 2017 14 Thursday, 14 December 2017 15 Friday, 15 December 2017 16 Saturday, 16 December 2017
17 Sunday, 17 December 2017 18 Monday, 18 December 2017 19 Tuesday, 19 December 2017 20 Wednesday, 20 December 2017 21 Thursday, 21 December 2017 22 Friday, 22 December 2017 23 Saturday, 23 December 2017
24 Sunday, 24 December 2017 25 Monday, 25 December 2017 26 Tuesday, 26 December 2017 27 Wednesday, 27 December 2017 28 Thursday, 28 December 2017 29 Friday, 29 December 2017 30 Saturday, 30 December 2017
31 Sunday, 31 December 2017 1 2 3 4 5 6

Ks. Franciszek Jordan SDS

Myśl Ojca Jordana
----------------------------------------------------

O Panie, pomóż mi,
pokaż mi drogę!
Bez Ciebie nic nie potrafię,
od Ciebie spodziewam się wszystkiego.
Tobie, Panie, zaufałem,
nie doznam zawstydzenia się na wieki.

Gościmy na stronie

Dzisiaj:Dzisiaj:1117
Wczoraj:Wczoraj:1742
Ten tydzień:Ten tydzień:1525
W tym miesiącu:W tym miesiącu:16968
Wszyscy:Wszyscy:1192666
Teraz odwiedza nas: 15
Dziękujemy za odwiedziny!

Kontakt

Wyższe Seminarium
Duchowne Salwatorianów

Bagno, ul. Ziołowa 51
55-120 Oborniki Śląskie

T: +48 71 310 61 26
F: +48 71 310 61 10